Promocje
Kominek zapachowy TUBE wys. 10 cm
Kominek zapachowy TUBE wys. 10 cm

10,00 zł

Cena regularna: 16,00 zł

Najniższa cena: 16,00 zł
szt.
Kominek zapachowy TUBE wys. 10 cm
Kominek zapachowy TUBE wys. 10 cm

10,00 zł

Cena regularna: 16,00 zł

Najniższa cena: 16,00 zł
szt.
Kominek zapachowy TUBE wys. 10 cm
Kominek zapachowy TUBE wys. 10 cm

10,00 zł

Cena regularna: 16,00 zł

Najniższa cena: 16,00 zł
szt.
Skarbonka świnka DUŻA wys. 12 cm
Skarbonka świnka DUŻA wys. 12 cm

25,00 zł

Cena regularna: 38,00 zł

Najniższa cena: 38,00 zł
szt.
Skarbonka świnka DUŻA wys. 12 cm
Skarbonka świnka DUŻA wys. 12 cm

25,00 zł

Cena regularna: 38,00 zł

Najniższa cena: 38,00 zł
szt.
Lampka oliwna z knotem STARA MIEDŹ
Lampka oliwna z knotem STARA MIEDŹ

25,00 zł

Cena regularna: 34,00 zł

Najniższa cena: 34,00 zł
szt.
Zestaw: filiżanka 200 ml, spodek, talerzyk deserowy
Zestaw: filiżanka 200 ml, spodek, talerzyk deserowy

32,00 zł

Cena regularna: 40,00 zł

Najniższa cena: 40,00 zł
szt.
Zestaw: filiżanka Espresso 60 ml, spodek
Zestaw: filiżanka Espresso 60 ml, spodek

18,00 zł

Cena regularna: 30,00 zł

Najniższa cena: 30,00 zł
szt.
Filiżanka Espresso 60 ml
Filiżanka Espresso 60 ml

12,00 zł

Cena regularna: 20,00 zł

Najniższa cena: 20,00 zł
szt.
Zestaw: solniczka i pieprzniczka
Zestaw: solniczka i pieprzniczka

18,00 zł

Cena regularna: 30,00 zł

Najniższa cena: 30,00 zł
szt.
Zestaw: solniczka i pieprzniczka
Zestaw: solniczka i pieprzniczka

18,00 zł

Cena regularna: 30,00 zł

Najniższa cena: 30,00 zł
szt.
Waza 2500 ml zestaw (przykrywka, pojemnik, podgrzewacz)
Waza 2500 ml zestaw (przykrywka, pojemnik, podgrzewacz)

85,00 zł

Cena regularna: 90,00 zł

Najniższa cena: 90,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Regulamin

 


§1 

                                                                                                             Postanowienia ogólne

1. Aktualna i obowiązująca wersja Regulaminu mieści się na stronie internetowej pod adresem www.ceramika-birko.pl.
2. Właścicielem sklepu internetowego znajdującym się pod adresem www.ceramika-birko.pl jest:
Zakład Ceramiki BIRKO Ryszard Brzoskowski
Drogowców 6A
83-400 Kościerzyna
pomorskie, PL
zwanym dalej Sprzedającym.


§2

Składanie zamówień i rejestracja Klienta


1. Informacje, zdjęcia, opisy produktów zawarte na stronie internetowej sklepu nie stanowią oferty Sprzedającego.
2. Zamówienia można składać za pośrednictwem strony internetowej pod adresem www.ceramika-birko.pl drogą telefoniczną oraz poprzez pocztę elektroniczną e-mail birko@birko.pl.
3. Złożenie zamówienia stanowi zawarcie przez Sprzedającego z Klientem umowy sprzedaży towarów będących przedmiotem zamówienia.
4. Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Klienta wiadomości email z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Tym samym powstaje zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Klientem a Sprzedającym, sklepem internetowym www.ceramika-birko.pl.
5. Na podstawie złożonego przez Klienta zamówienia, Sprzedający zweryfikuje dostępność zamówionego towaru w sklepie internetowym Ceramika BIRKO.
6. W przypadku braku zamówionego towaru przez Klienta na sklepie internetowym lub z innych przyczyn Sprzedający o okolicznościach poinformuje Klienta telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej e-mail.
7. W przypadku niemożliwości zrealizowania złożonego przez Klienta zamówienia Sprzedający może anulować całość zamówienia, anulować zamówienie w części lub dokonać podziału zamówienia a dostawa nastąpi w odrębnych przesyłkach, gdzie Klient nie będzie ponosił dodatkowych kosztów wysyłki związanych z podziałem zamówienia. Wybór powyższych opcji nastąpi po uprzednim uzgodnieniu Sprzedającego z Klientem telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej e-mail.
8. Wszystkie ceny znajdujące się na stronie sklepu internetowego www.ceramika-birko.pl podane są w polskich złotych i zawierają 23% podatek VAT.
9. Cena podana przy każdym dostępnym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.
10. Cena podana przy każdym dostępnym towarze nie zawiera kosztów Dostawy, gdzie Klient będzie poinformowany przy wyborze danego sposobu Dostawy.
11. Całkowita cena wiążąca strony umowy sprzedaży zawarta jest na stronie internetowej sklepu www.ceramika-birko.pl w momencie składania zamówienia przez Klienta.
12. Do każdego zamówienia Sprzedający wystawia fakturę VAT.
13. Sprzedający ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadku, gdzie podane przez Klienta dane są niepełne lub nieprawdziwe.
14. Celem złożenia zamówienia w sklepie internetowym rejestracja Klienta nie jest konieczna.
15. W celu utworzenia "Konta Klienta", Klient obowiązany jest dokonać procedury rejestracji na stronie internetowej sklepu internetowego www.ceramika-birko.pl.
16. W celu rejestracji Klient powinien wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej sklepu internetowego oraz powinien wypełnić wszystkie pola formularza z wyjątkiem pól oznaczonych jako opcjonalne lub dodatkowe.
17. Informacje wpisane do formularza rejestracyjnego powinny zawierać dane zgodne z prawdą oraz dotyczyć wyłącznie Klienta.
18. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego Klient powinien zapoznać się z treścią regulaminu i potwierdzić fakt oznaczając odpowiednie pole.
19. Klient powinien wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym celem realizacji usług na podstawie umów zawartych zgodnie z regulaminem.
20. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich zmieniania, poprawiania oraz aktualizacji.
21. W trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego Klient dobrowolnie może wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach promocyjnych, marketingowych. Zgoda taka może być cofnięta przez Klienta w dowolnym czasie.
22. Po poprawnym wypełnionym formularzu rejestracyjnego, Klient otrzymuje potwierdzenie rejestracji na adres poczty elektronicznej e-mail, gdzie następuje zawarcie umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną (prowadzenie "Konta Klienta"). Klient otrzymuje dane dostępowe do "Konta Klienta", gdzie znajdować się będzie historia zamówień oraz może w nim dokonywać zmian podanych wcześniej podczas rejestracji.


§3


Płatność za złożone zamówienie

 

1. Klient może dokonać zapłaty za zamówiony towar jedną z poniższych form płatności:
a) przelewem bankowym- na rachunek konta bankowego Sprzedającego (wysyłka zamówionego towaru nastąpi po wpłynięciu środków pieniężnych na rachunek bankowy Sprzedającego PKO BP PL23 1020 1879 0000 0102 0012 4321),
b) kurierowi - należność za towar i przesyłkę jest w całości inkasowana przez kuriera przy dostawie paczki na wskazany przez Klienta adres,
c) gotówką – podczas odbioru osobistego w siedzibie firmy Sprzedającego.
d) płatności online- podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A.
Dostępne płatności (karty płatnicze):
- Visa
- Visa Electron
- Mastercard
- MasterCard Electronic
- Maestro

2. Klient nie może w sposób częściowy dokonywać zapłaty za zamówiony towar w sklepie internetowym Sprzedającego.


§4


Realizacja złożonych zamówień


1. Klient może modyfikować składane zamówienie do momentu gdzie otrzymał na adres poczty elektronicznej e-mail potwierdzenie zamówienia, wyboru sposobu wysyłki. Zmiana może też dotyczyć zakresu całości zamówienia, anulowania zamówienia lub jego części, zmiany adresu dostawy czy też danych ujętych na fakturze VAT.
2. W momencie dodania nowych towarów do istniejącego już zamówienia, które są w realizacji (jeszcze przed wysłaniem towarów) może wpłynąć na przedłużenie czasu realizacji zamówienia.
3. W przypadku rezygnacji Klienta z całości lub części zamówienia (jeśli dokonano wpłaty z góry) zwrot kwoty przez Sprzedającego nastąpi w ciągu 14 dni liczone od dnia dokonania modyfikacji przez Klienta.
4. Zamówione towary przez Klienta są dostarczane za pośrednictwem firmy wysyłkowej na adres wskazany w formularzu zamówienia w ciągu 14 dni roboczych. Jest to czas liczony od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedającego do dnia nadania przesyłki.
5. W momencie wysyłki towaru przez Sprzedającego, Klient zostanie powiadomiony telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej e-mail.
6. Klient powinien sprawdzić doręczoną przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach określonego rodzaju w obecności pracownika Dostawcy.
7. W razie uszkodzenia czy też stwierdzenia ubytku przesyłki Klient ma prawo wymagać od pracownika Dostawcy spisania stosownego protokołu.
8. Sprzedający wraz z przesyłką i zgodnie z wolą Klienta dołączy fakturę VAT dotyczącą dostarczanych towarów.
9. W przypadku nie odebrania przez Klienta wcześniej zamówionych towarów i zwrotnego odesłania do sklepu internetowego, Sprzedający skontaktuje się z Klientem telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail celem ustalenia szczegółów z Klientem - terminu jak i kosztów dostawy.


§5


Reklamacje


1. Prosimy o dokładne sprawdzanie przesyłek w obecności kuriera.
2. Wszystkie towary będące w ofercie sklepu internetowego Sprzedającego na www.ceramika-birko.pl są fabrycznie nowe i objęte są gwarancją producenta lub rękojmią sprzedawcy.
3. W razie nieprawidłowości, stłuczenia czy pęknięć produktów, wystąpienia śladów uszkodzeń opakowania zewnętrznego, prosimy o sporządzenie protokołu szkody przy kurierze. W przypadku nie zgłoszenia szkody w obecności kuriera lub zaraz po odebraniu przesyłki należy złożyć reklamację bezpośrednio u przewoźnika. W chwili, gdy Odbiorca odebrał przesyłkę jest on czynnie legitymowany do dochodzenia roszczeń od przewoźnika.
4. W przypadku wystąpienia wady fabrycznej towaru Kupujący ma możliwość reklamowania wadliwego towaru na podstawie uregulowanej w Kodeksie cywilnym rękojmi lub gwarancji.
5. Celem rozpatrzenia reklamacji, Klient powinien po skontaktowaniu się z sekretariatem firmy ustalić czy jest potrzeba, by reklamowany towar został przesłany/dostarczony wraz (jeśli to możliwe) z dowodem zakupu. Do złożenia reklamacji niezbędne jest przesłanie min. 2 zdjęć uszkodzonego produktu oraz zdjęć opakowania i wypełniacza.
6. Reklamowany towar Kupujący jest zobowiązany do dostarczenia na adres:
Zakład Ceramiki BIRKO Ryszard Brzoskowski
Drogowców 6A
83-400 Kościerzyna
7. Sprzedający zwraca Klientowi koszty przesyłki w momencie ich udokumentowania.
8. W ciągu 14 dni Sprzedający ustosunkuje się do zgłoszonej przez Klienta reklamacji oraz powiadomi o dalszej procedurze postępowania - telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail.
9. W przypadku uznania reklamacji na rzecz Klienta może na zasadach oraz w terminach określonych w Kodeksie cywilnym:
     a) złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny,
     b) przy wadzie istotnej – złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy (zwrot produktu),
     c) żądać wymiany rzeczy na wolną od wad.
10. W przypadku towaru, który objęty jest gwarancją producenta, Klient może reklamować towar wynikający z uprawnień gwarancji danego producenta.
11. Nabywca ma prawo zwrócić towar bez podania przyczyny.
12. Sprzedający odpowiada za niezgodność towaru z zawartą z Klientem umową, które zostało stwierdzone przez Klienta przed upływem 2 lat od momentu dostawy towaru. Klient w takim przypadku zobowiązany jest do powiadomienia Sprzedającego o stwierdzonej niezgodności z zawartą umową w ciągu 2 miesięcy od dnia wykrycia niezgodności.

§6

                                                                         Rezygnacja z zamówienia i zwrot należności pieniężnych

1. W przypadku gdy zamówiony towar nie został jeszcze wysłany przez Sprzedającego, Klient może zrezygnować z całości lub części zamówienia o czym powiadomi Sprzedającego za pomocą poczty elektronicznej e-mail lub telefonicznie.
2. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku „O ochronie praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz. 271) Klient ma prawo do rezygnacji z zakupu dokonanego w sklepie www.ceramika-birko.pl bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.
3. W momencie rezygnacji z zakupu, odstąpienia od umowy sprzedaży, uważa się ją jako niezawartą a Klient zobowiązany jest do zwrotu towaru w terminie 14 dni ponosząc koszty przesyłki zwrotnej.
4. Zwracany towar winien być zwrócony w stanie niezmienionym a wysłany na adres Sprzedającego.
5. W przypadku rezygnacji z zamówienia przez Klienta i zapłaconego z góry przed wysyłką, Sprzedający dokona zwrotu należności pieniężnych w terminie 14 dni.
6. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji na rzecz Klienta, Sprzedający dokona zwrotu należności pieniężnych w terminie 14 dni.
7. W przypadku dokonania przez Klienta zapłaty za towar "z góry", Sprzedający dokonuje zwrotu należności pieniężnych na rachunek bankowy Klienta natomiast w przypadku zapłaty za towar przy "odbiorze osobistym", Sprzedający dokonuje zwrotu należności pieniężnych na rachunek bankowy Klienta po wcześniejszym ustaleniu z Klientem telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail.
8. W przypadku dokonywania zwrotu należności pieniężnych na konto bankowe Klienta, gdzie po uprzednim kontakcie z Klientem nie przekaże Sprzedającemu wymaganych danych do zrealizowania przelewu bankowego lub są one błędne, Sprzedawca wówczas nie ponosi odpowiedzialności za brak czy opóźnienie zwrotu.
9. Czas na reklamację z tytulu rękojmi: 2 lata.

 

§7

Odpowiedzialność Sprzedającego

1. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności i jest uprawniony do przerw w funkcjonowaniu sklepu internetowego pod adresem www.ceramika-birko.pl świadczących usługi drogą elektroniczną z powodu modyfikacji, modernizacji, rozbudowy czy też konserwacji okresowych urządzeń informatycznych.
2. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za niewykonanie lub nienależyte wykonanie usług świadczonych drogą elektroniczną jeśli to spowodowane było działaniem osób trzecich takich jak: operatorzy telekomunikacyjni, serwerownie czy też dostawcy łączy internetowych i energetycznych.
3. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za utrudnienia czy przerwy w korzystaniu ze sklepu internetowego z przyczyn Klienta, gdzie nastąpiło udostępnienie osobom trzecim a w szczególności danych "login” czy też „hasło" do "Konta Klienta" w sklepie internetowym.
4. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności materialnej z tytułu szkód powstałych zaniechaniem Klienta, w szczególności przez korzystanie ze sklepu internetowego niezgodne z obowiązującymi przepisami prawa i regulaminem sklepu.
5. Sprzedający z tytułu niewykonania umowy zawartej z Klientem ponosi odpowiedzialność w przypadku gdzie Klient jest Przedsiębiorcą i poniósł realne straty w przypadku umyślnego wyrządzenia szkody przez Sprzedającego.
6. Wszystkie zamówienia przyjęte do realizacji przez Sprzedającego przed dniem zmiany Regulaminu są realizowane na podstawie regulaminu, który obowiązywał w dniu składania zamówienia przez Klienta.

§8


Dane osobowe i pliki "Cookies"


1. Administratorem danych osobowych przekazanych dobrowolnie przez Klienta a w ramach złożenia zamówienia przez Klienta i świadczenia usług drogą elektroniczną jest Sprzedający.
2. Sprzedający- sklep internetowy ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o Kliencie tylko do niezbędnego minimum wymaganego do realizacji zamówienia Klienta. Zbierane są informacje o Klientach, takie jak adresy poczty elektronicznej lub dane osobowo- adresowe. Informacje te nie są udostępniane osobom trzecim i służą głównie do realizacji zobowiązań wobec Klientów, obejmujących m.in. dostarczanie zamówionych towarów, rozliczanie transakcji i ewentualne subskrybowanie wiadomości (np. wysyłanie informacji o ofercie Sprzedającego oraz materiałów promocyjnych) a także wykorzystywane są na potrzeby polepszania jakości usług świadczonych na rzecz Klienta.
3. Mając na celu ochronę danych osobowych Klientów przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem i modyfikacją strona sklepu internetowego zaopatrzona jest w środki bezpieczeństwa, określone rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. 2004 Nr 100, poz. 1024). Sprzedający zobowiązany jest chronić wszelkie informacje ujawnione przez Klientów zgodnie z normami ochrony bezpieczeństwa i zachowania poufności.
4. Sprzedający przetwarza dane osobowe jako administrator systemu informatycznego. Każdy z Klientów dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz prawem sprzeciwu, który należy zgłosić do siedziby Sprzedawcy.
5. Sprzedający nie przekazuje, nie sprzedaje, nie udostępnia zgromadzonych danych osobowych Klientów innym osobom czy też instytucją z wyjątkiem zgody Klienta zgodnie z obowiązującym prawem lub na wniosek sądu, prokuratury, policji i innych uprawnionych do tego organów.
6. Sprzedający stosuje mechanizm plików "cookies", które podczas korzystania przez Klienta z serwisu strony sklepu internetowego, zapisywane są przez serwer na nośniku magnetycznym (dysku twardym) komputera końcowego - Klienta.
7. Pliki "cookies" to małe pliki tekstowe rejestrujące aktywność danego użytkownika online. Ułatwiają poruszanie się po witrynie oraz podejmowanie rozmaitych działań, ponieważ rozpoznają one urządzenie Klienta i wyświetlają stronę dopasowaną do jego indywidualnych preferencji. Ich wyłączenie może spowodować błędne działanie strony oraz brak dostępu do niektórych funkcji sklepu internetowego Sprzedającego.
8. Pliki cookies pozwalają zapamiętać wybory dokonane przez Klienta i używane m.in. przy logowaniu. Pozostają na urządzeniu Klienta do czasu wylogowania z serwisu lub zamknięcia przeglądarki.
9. Pliki cookies pozwalają zbierać dane związane ze sposobem korzystania z witryny internetowej, w tym treści klikane przez Klienta podczas przeglądania witryny, i umożliwiające ulepszanie działania oraz całej struktury serwisu.
10. Pliki cookies zapamiętują informacje dotyczące korzystania z witryny internetowej, umożliwiające proponowanie Klientom promocji i innych informacji dostosowanych do ich preferencji.
11. Każdy rodzaj przeglądarki oferuje możliwość blokowania i kasowania plików cookies. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies jak ich wyłączenia można uzyskać na stronach internetowych danego producenta/twórcy przeglądarki internetowej.

§9

Polityka prywatności

1. Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z usług poprzez Serwis www.ceramika-birko.pl.
2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest: Zakład Ceramiki BIRKO Ryszard Brzoskowski z siedzibą w Kościerzynie,              NIP 5910005557, REGON 190505050.
3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi- ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
      a) poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje,
      b) poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].
6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez Użytkownika.
7. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego.
8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również prawo do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności Serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.ceramika-birko.pl. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.
12. W razie wątpliwości do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji - nasze dane znaleźć można w zakładce - KONTAKT.

§10

Postanowienia końcowe


1. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia opublikowania na stronie sklepu internetowego Sprzedawcy pod adresem www.ceramika-birko.pl.
2. Regulamin może ulec zmianie. W przypadku powstania zmian w Regulaminie, Klient zostanie poinformowany przez umieszczenie wiadomości o zmianie Regulaminu przez Sprzedającego na stronie głównej sklepu internetowego. Klienci posiadający "Konto Klienta" zostaną również powiadomieni przez Sprzedającego za pomocą wiadomości e-mail na adres poczty Klienta, podanego przez niego wcześniej w formularzu rejestracyjnym.
3. W przypadku powstania sporu na gruncie zawartej Umowy sprzedaży, strony będą dążyły do rozwiązania sprawy polubownie. Prawem właściwym dla rozstrzygnięciem wszelkich sporów powstałych na gruncie niniejszego Regulaminu jest prawo polskie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl